Факультет – Режисер театру кіно і телебачення.

Режисерський факультет готує режисерів театру, а також телевізійних програм і фільмів, режисерів документальних, телевізійних серіалів, режисерів кліпів і реклами, режисерів монтажу, режисерів “прямого” ефіру.

Режисер повинен розбиратися у всіх аспектах театрального життя, або життя кінематографа.

Тому спектр досліджуваних на спеціальності дисциплін надзвичайно широкий. По-перше, культурологічні предмети: історія кінематографа, історія літератури, історія музики, історія театру, культурологія. По-друге, різні сценічні дисципліни: музичне виховання, пластичне виховання, режисура і майстерність актора, сценічна мова. Під час навчання студенти напряму ставлять пробні етюди та вистави спільно з однокласниками з інших курсів.

Режисура кіно і телебачення.

Мистецтво розповідати історії мовою екрану, втілюючи ідеї в звуко-зорові образи. Режисер – головний творець екранного твору.

Режисура театру.

Театральний режисер – особа, в обов’язки якого входить постановка п’єси. Режисер бере на себе відповідальність за естетичну сторону вистави і його організацію, підбір виконавців, інтерпретацію тексту і використання сценічних засобів, що знаходяться в його розпорядженні.

Театральна вистава, естрадне шоу, циркову виставу … Будь-яке з цих дійств перетворилося б в хаос, якби не режисер. Він продумує ідею, перетворюючи неясну ідею в закінчений проект. Проводить прослуховування претендентів на головні і другорядні ролі. Придумує спецефекти. Проводить репетиції. Курирує роботу допоміжного технічного персоналу.

Навчання режисурі кіно, телебачення і театру допоможе:

Факультет режисури чекає тих, хто:

Спеціальність.

Режисура театру, кіно і телебачення.

Спеціалізація.

Термін навчання.

3 роки.

Вступні іспити.

 

Форми навчання.

Очна, заочна.

Не потрібно прохідний бал і ЗНО:

  1. Важливо знати, що абітурієнти в Україні вступатимуть в ізраїльській навчальний заклад, тобто по ізраїльському законодавству ( не виїжджаючи з України )!
  2. Вік абітурієнта повинен досягати 16 років і вище (з 16 і до 120).
  3. Не потрібно атестат зрілості, прохідний бал і ЗНО.
  4. Потрібне знання української мови ( навчання проходить на українській мові ).
  5. Для вступу абітурієнти повинні пройти співбесіду та вступні іспити.

 

Ваш успіх починається з нами

 

Ізраїльська освіта вважається однією з кращих освіти в світі.

Ізраїльські дипломи котирується в Ізраїлі, Україні, США, ЄС (Євросоюз), Австралії, Канаді, Англії, Росії, Південнії  Кореї, Японії, Індії, Сінгапурі, Таїланді і ще в 30 країнах.

Власники ізраїльського диплома є фахівцями найвищого класу.

У наших абітурієнтів є можливість отримати ізраїльський диплом не виїжджаючи з України.

Склад викладачів складається з кращих вчителів України і Ізраїлю.

Випускники пройдуть повноцінне стажування в Тель Авіві (держава Ізраїль).

Студенти 4-го курсу пройдуть повноцінне стажування в державі Ізраїль. Студенти отримують студентську візу Ізраїля (міністерство культури Ізраїля дозволяє студентам ізраїльських театральних навчальних закладів отримати студентську візу ) .

Оформлення студентської візи буде проходити за підтримки ‘School of Acting Dim Amor’s’.

Студенти четвертого курсу пройдуть стажування в Ізраїлі, а саме в репертуарних театрах і на кіно-майданчиках Ізраїля (в рамках співпраці ‘School of Acting Dim Amor’s’ з ізраїльськими партнерами ) – читайте детальніше.

Навчання буде проходити винятково українською мовою.

Також ми ставимо акцент на англійську мову, тому навіть ті студенти які взагалі не володіють англійською з легкістю її вивчать.

Школа театру і кіно‘School of Acting Dim Amor’s’ співпрацює з 34 театрами в Європі, студенти будуть виступати в Україні та закордоном.

Студенти будуть брати участь в міжнародних театральних і кіно фестивалях в Україні, ЄС, США та Ізраїлі.

На 3-х річному навчанні студенти освоять світ театру і кінематографа в одній і тій же мірі.

‘School of Acting Dim Amor’s’ співпрацює з 9 театральними школами в США та ЄС (Німеччина, Італія, Іспанія).

У нашому навчальному закладі передбачені програми по обміні студентами (з 2015 року ми практикуємо обмін студентів), тобто кращі студенти отримають можливість пройти навчання (курс) в школах США, Німеччини, Іспанії чи Італії.

Школа театру і кіно‘School of Acting Dim Amor’s’ співпрацює з 34 театрами в Європі, студенти будуть виступати в Україні та закордоном.

Ми чекаємо на вас.

Ваш успіх починається з нами