Незабаром у кінотеатрах «Роза Теннессі Вільямса».

School of Acting Dim Amor’s – вивчають театр та кіно в рівній мірі.

У зв’язку з нападом РФ на Україну навчання та запис на навчання призупинено, для додаткової інформації телефонуйте +972503350753.

Ваш успіх починається з нами

Ми всі добре знайомі з п’єсами Теннессі Вільямса: “Трамвай Бажання”, “Скляний звіринець”, “Кішка на розпеченому даху”, “Татуйована троянда”, “Ніч ігуани” і т.д.

Вистава «Роза Теннессі Вільямса» відкриває вікно у світ Теннессі Вільямса: мистецтво письма, алкогольна та наркотична залежність, незважаючи на заборону відкрите гей життя, боротьба Теннессі за права та рівність ЛГБТ (1911 – 1983), цензура на п’єси та сценарії, насильство з боку батька, заборона писати та психічне захворювання сестри.

Цікава автобіографічна п’єса, що наближає нас до внутрішнього світу Теннессі.
Інформація на івриті – натисніть тут.

Теннессі Вільямс жив у будинку, який перебуває у постійному стресі, а його сестра Роза, яка була чутливою, слабкою та замкненою, була госпіталізована до психіатричної лікарні. У деяких його п’єсах відображено багато подій та переживань із життя автора.

У Рози тонкий характер, який змушує її усамітнитися у приватному світі – колекції тварин зі скла та гіпсу. Вся сім’я пов’язана зі світом уяви, який контрастує із сірою міською реальністю, в якій вони живуть, у квартирі, розташованій у задній частині будівлі у  багатолюдному районі.

Протягом усього свого життя Вільямс залишався близьким до своєї сестри Розі, у якої в молодості діагностували шизофренію. 1943 року, коли її стан став критичним, їй зробили лоботомію. Операція мала катастрофічні наслідки для Рози, і решту життя вона провела у спеціальних установах. Вільямс відвів Роуз до приватної клініки на північ від Нью-Йорка, де згодом часто відвідував її. Він надав їй відсоток від виручки від його найуспішніших виступів, який пішов на фінансування її утримання у клініці.

Теннессі прийняв гомосексуальність і навіть перебував у відносинах з рядом чоловіків з індустрії мистецтва та розваг, таких як Кіп Кайрман та Панчо Родрігес. Вільямс був у 14-річних романтичних стосунках з актором Френком Мерло, з яким він жив до смерті останнього, що спричинило погіршення стану Вільямса, як фізично (як алкоголік), і літературно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *